Home
U našoj školi proslavljen blagdan svetoga Nikole

U našoj školi proslavljen blagdan svetoga Nikole

Danas, na blagdan svetoga Nikole u našoj je školi bilo posebno svečano! U područnim školama u Brišniku i Mrkodolu učenici su uz veliku pomoć svojih učiteljica ali i roditelja pripremili prelijepe priredbe u čast najdražem dječjem svecu svetome Nikoli. Nikola je bez sumnje jako zadovoljan našim učenicima, zato ih je sve rado pohodio, pohvalio i udijelio im prigodne poklone. U područnoj školi u Mesihovini jutros se pojavio i Krampus! On je pokušao ometati nastavu, djeci je dijelio šibe ali je na svu sreću u pravi tren došao i Nikola koji ga je odmah potjerao. Nikola je pohvalio učenike, s njima se pomolio, udijelio im blagoslov i prigodne poklone, a dobra dječica su odmah oprostila Krampusu njegove nestašluke, pa su mu dopustila da se s njima fotografira. U nastavku donosimo galeriju fotografija iz naših područnih škola.