Home
Održana terenska nastava najmlađih učenika naše škole

Održana terenska nastava najmlađih učenika naše škole

Učenici prvih, drugih i trećih razreda naše škole danas su održali terensku nastavu pod temom „ Medijska kultura“. Tom prigodom posjetili su prostorije Radija Tomislavgrad, oduševili se velikim studijem i režijom, porazgovarali s omiljenim radijskim voditeljem Stipanom Ćurčićem Ćipom, a svoju zahvalnost toplim gostoprimstvom na odlasku su izrazili složnom pjesmom.

Mjesec je hrvatske knjige pa su svoj program upotpunili posjetom Gradskoj knjižnici u Tomislavgradu. U mnoštvu knjiga prepoznali su neke poznate im naslove, najviše pozornosti im je zaokupila zavičajna zbirka, a od tete Mahire su doznali i neke nove korisne informacije.

U kino dvorani Kulturno informativnog centra potom su pogledali odličan crtani film „Frka“, nakon kojeg su okrijepu potražili u igraonici Prodajnoga centra Prodex.

Važno je napomenuti da je svih šezdeset učenika i njihovih desetak učiteljica rukovodstvo Prodexa počastilo ručkom, što nije prvi put, stoga im se i ovom prilikom od srca zahvaljujemo.