Home
Velika, međunarodna donacija našoj školi

Velika, međunarodna donacija našoj školi

Naša je škola jučer dobila veliku, izuzetno vrijednu donaciju koju je osigurala “American International School of Zagreb”.

Naime, zahvaljujući profesorici Danieli Karačić i gospođi Tatjani Turza, menadžerici spomenute škole u Zagrebu, jučer su u popodnevnim satima pred našu školu  stigla  dva šlepera kvalitetnog, dobro očuvanog školskog namještaja.

-Zahvalni smo gospodinu Paulu Buckleyu, ravnatelju ove ugledne zagrebačke škole, s kojim smo evo uspješno započeli suradnju koja je poprimila međunarodni karakter i na to smo silno ponosni. Velika hvala svim Crveničanima i njihovim prijateljima koji žive u  Zagrebu i koji su nam ondje, pri sortiranju i utovaru, svesrdno pružili veliku pomoć . Ovdje svakako treba naglasiti da smo osim namještaja dobili  i četiri interaktivne, “pametne” ploče, te četiri projektora koji će , sigurni smo,  obogatiti naš rad u školi.

 Također smo zahvalni i  predsjedniku Skupštine Hercegbosanske županije Robertu Bagariću, općinskom načelniku Ivanu Vukadinu  te tvrtci “Nevistić  Commerce d.o.o”, koji su nam velikodušno osigurali prijevoz.- istaknula je ravnateljica Marija Karačić.