Home
Uskrsna izložba u našoj školi

Uskrsna izložba u našoj školi

Vrijedne ruke naših nastavnica likovne i tehničke kulture, Božene Radoš i Ivane Buntić, odradile su sa svojim učenicima lijepu izložbu individualiziranih uskrsnih pisanica i stalaka koje plijene pozornost i predmet su divljenja. Stalci su u skladu s planiranim nastavnim sadržajima izrađivani od materijala prilagođenih učeničkom uzrastu: 6. razred oblikovao je kartonsku i papirnu podlogu, 7. razred poigrao se daščicama, 8. razred impresionirao nas je  oblicima od žice, a 9. razred je, kombinirajući karton i drvo, stvarao još složenija obličja. Likovni dio izradbe bio je također na zavidnoj razini, a prevladava uporaba tempera i flomastere. Svakako preporučujemo svojim čitateljima da pogledaju mala prigodna umjetnička djela naših učenika i njihovih nastavnica.  Izložba je bila natjecateljskog karaktera a nagrađeni učenici u središnjoj školi Bukovica su: Antonija Čuić, Ana Buljan i Nikolina Bagarić. U područnoj školi Brišnik nagrađeni učenici su: Katarina Meštrović, Ljubica Bekavac i Nejla Rahmanović