Home
JEDNODNEVNI IZLET U JAJCE NAŠIH UČENIKA

JEDNODNEVNI IZLET U JAJCE NAŠIH UČENIKA

U ponedjeljak 8. svibnja učenici razredne nastave naše škole sa svojim su učiteljicama imali jednodnevni izlet u Jajce. Njihov polazak u jutarnjim satima pratili su zabrinuti pogledi u oblačno nebo i vremenska prognoza koja je ozbiljno prijetila kišom. Srećom, svaka zabrinutost bijaše uzaludna jer naše je izletnike cijeli dan mazilo ugodno i lijepo vrijeme.

U Jajcu ih je dočekao ljubazni vodič Tvrtko Zrile koji je svoje goste poveo u obilazak ovoga kraljevskoga grada te je s njima podijelio važne i izrazito zanimljive povijesne i zemljopisne činjenice koji Jajce čine tako  jedinstvenim i posebnim. Predah i okrijepu potražiše uz slasne ćevape i sladoled nakon čega su uživali u ugodnoj šetnji i vožnji brodicama.

 Potpuno zadovoljni, s glasnom pjesmom i smijehom koji ispuniše njihove autobuse, te puni  dojmova koji jedva čekaju svoje prepričavanje, u večernjim su se satima  sretno vratili kući.