Home
Među najboljim učenicima u FBiH i naša učenica Karmen Čuić

Među najboljim učenicima u FBiH i naša učenica Karmen Čuić

Jučer je u Mostaru upriličena svečana dodjela nagrada najboljim učenicima osnovnih i srednjih škola u Federaciji Bosne i Hercegovine koju već tradicionalno organizira Federalno ministarstvo obrazovanja i znanosti. Nagrađeno je 60 učenika osnovaca i srednjoškolaca. Među nagrađenima je bila i naša učenica Karmen Čuić iz Brišnika. Osim učenika, nagrađene su i škole, njih 58, a među njima je i naša škola – Osnovna škola fra Mije Čuića.  Ponosni smo na našu učenicu i školu. Karmen je elokventna djevojčica čije se ime polako urezuje u pamćenje čitatelja školskih i lokalnih portala. Odličan uspjeh u redovitoj nastavi, ali i angažman u izvannastavnim aktivnostima otvorila su velika vrata našoj učenici. Od srca joj čestitamo na uspjehu s nadom da će marljivim radom nastaviti nizati uspjehe. Naravno, roditeljski udio u ovakvu radu neizostavan je pa čestitamo i roditeljima naše vrijedne učenice.