Home
Naši učenici sudjeluju na IX. Međunarodnom likovnom natječaju

Naši učenici sudjeluju na IX. Međunarodnom likovnom natječaju

Deset učenika naše škole i ove godine sudjeluje na IX.  Međunarodnom likovnom natječaju „Ča u versin, riči i pinelu“ kojega je objavila Agencija za odgoj i obrazovanje u Republici Hrvatskoj. 

Naši nadareni učenici pod vodstvom mentorica, nastavnice likovne kulture Božene Radoš Jukić te voditeljice likovne sekcije razredne nastave u Bukovici učiteljice Marije Ćurić ovih su dana imali radionicu u kojoj su u različitim tehnikama udahnuli život zadanim temama. Svojim radom doprinos je dala i učenica iz Crvenica uz ohrabrenje svoje učiteljice Janje Zorić. 

Radovi su uistinu impresivni stoga su i naša očekivanja opravdano velika, tim više što je i na prošlogodišnjem natječaju u konkurenciji predmetne nastave prvu nagradu osvojila naša učenica Ljubica Bekavac. Sretno!