Home
Dani kruha u našoj školi

Dani kruha u našoj školi

„Blago danu koji počne mirisima kruha“, lijepo je napisala Natali Šarić. Danas je u našoj školi bio lijep dan jer se posvuda širio miris kruha i kolača. Dani kruha uvijek donesu radost u školske prostorije jer sve zamiriše tradicijom i potakne zajedništvo. Nabrojati sve što naši učenici donesu, a njihove vrijedne mame i bake ispeku, skoro je nemoguće. Izložba tradicijskih i drugih od brašna napravljenih proizvoda natjecateljskoga je karaktera pa se učenici i dodatno potrude kako bi njihov stol bio najljepši. Duvanjski kraj oduvijek bijaše žitnica  pa kruh rođen u Duvanjskom polju neodoljiva je okusa. Izložbu kruha i drugih različitih peciva, kao i plodova zemlje, možete pogledati na fotografijama iz svih naših područnih i središnje škole. Fotografije će sve zapisano zorno posvjedočiti.

vojkovici (4)crvenice (2) bukovica (2)

crvenice (3) crvenice (5) crvenice (7) gornja bukovica (1) gornja bukovica (4) gornja bukovica (5) gornja bukovica (11) gornja bukovica (13) IMG-20171013-WA0031 IMG-20171013-WA0033 mrkodol (2) mrkodol (3) mrkodol (4) mrkodol (5) mrkodol (8) r polje (1) r polje (5) seonica (4) vojkovici (1) vojkovici (2) vojkovici (3)